به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سمنان گفت: 300 خودرو عمومی در سراسر استان در قالب طرح گازسوز کردن خودروهای عمومی به‌صورت رایگان دوگانه‌سوز شد.
علی‌اکبر عرب عامری در این باره گفت: خودروهای ناوگان عمومی تک‌سوز شامل تاکسی‌ها، ون و وانت‌بارها به صورت 100 درصد رایگان دوگانه ‌سوز می‌شود.
وی افزود: مالکان خودروهای عمومی می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه www.gcr.niopdc.ir درخواست خود را برای گازسوزکردن خودرو ثبت کنند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سمنان با بیان اینکه ظرفیت اولیه کارگاه‌ها برای گازسوز کردن خودروهای عمومی در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: ظرفیت هر کارگاه برای گازسوز کردن روزانه هفت تا 9 خودرو است.
عرب‌عامری یادآور شد: 2 کارگاه گازسوز کردن خودرو یکی در سمنان و دیگری در شاهرود در استان سمنان فعال است و افزایش تعداد این کارگاه‌ها در شهر سمنان اواخر هفته جاری در دست اقدام است.
وی یادآور شد: 600 متقاضی برای دوگانه سوز کردن خودروی خود در سامانه اعلام شده در استان سمنان ثبت نام کردند که از این تعداد 300 خودرو گاز شده و بقیه درخواست‌ها با اولویت در ثبت نام اجرایی می‌شود.
مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سمنان گفت: 72 تا 96 ساعت پس از ثبت درخواست برای گازسوز کردن خودرو در سامانه، درخواست‌ها رسیدگی می‌شود.
عرب عامری افزود: در مراحل بعدی مسافربرهای شخصی از جمله تاکسی‌های اینترنتی و مسافربرهای بین شهری و روستایی نیز مشمول طرح خواهند شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: