به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه وبویراحمد؛ عنبری رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری آئین تجلیل از برترینهای این رشته در گچساران خبر و گفت :در این مراسم از ده نفر از برترینهای سال 1398 این رشته تقدیر و تجلیل شد .
 
شاپور عنبری ،رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر اظهار داشت :در این مراسم که در باشگاه یونا گچساران و با حضور عبدالخانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران و جمعی از پیشکسوتان و مسئولین استانی برگزار شد ،از ده نفر برتر این رشته تجلیل شد.
 
عنبری رئیس هیات بولینگ استان ضمن تشکر از تلاش کلیه روسای هیات های شهرستانی و اعضای استان در سال گذشته ادامه داد:در این مراسم از افراد برتر ذیل با اهدا لوح سپاس و هدایایی تقدیرو تجلیل شد.
برترینهای سال ۹۸:برترین بازیکن اسنوکر:رضا باقر پور،یاسوج
برترین بازیکن پتانک:مسعود شفیعی،یاسوج
برترین بازیکن پاکت بیلیارد :رضا باقرپور،یاسوج
برترین بازیکن پارا بیلیارد:مجید هوشمندی،گچساران
برترین بازیکن نوجوانان:مجید سیاهی،لنده
پدیده سال:یونا رحیمی،مهدی یوسفی،گچساران
برترین هیات:هیات گچساران (کمال محمودی)
برترین باشگاه:مارون دهدشت(ستار خندان)
برترین بازیکن پیشکسوتان:فریبرز گرامی،عباس مرادیان،گچساران
برترین بازیکن بانوان:الهه علیپور،یاسوج
برترین داور:سام زارع،یاسوج
برترین کمیته:کمیته داوران(مهدی نیازی)،یاسوج
 
برترین بازیکن فنی:ابراهیم پناهی،گچساران
رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان تصریح کرد :در این مراسم از زحمات فریدون حسین قشقایی با عنوان پدر بیلیارد استان تقدیر شد.
 
وی بیان داشت:در این مراسم ازرضا محراب نژاد (کمیته انضباطی)،محمدعلی شکوهی زاد(کمیته پتانک)،مهدی صالح مقدم(رئیس هیات کهگیلویه)،حسین بهرامی(کمیته پیشکسوتان)،سعادت کوتاهی(باشگاه ستارگان لنده)،منصور غیوری زاده(مشاور هیات)،حسین کهگیلویه زاده(کمیته مسابقات) و باقر گلزاری(صداوسیما) با اهدا لوح سپاس و هدایایی تقدیر شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: