به گزارش برنا از اراک ، سید علی آقازاده در نشست با قرارگاه خاتم الانبیا(ص) پیرامون وضعیت طرح‌های عمرانی شهر اراک، افزود: عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح میدان مقاومت، جاده فراهان، زیر گذر فرودگاه، بلوار شهید آنجفی تا آرامستان و تقاطع غیر همسطح میدان امام خمینی(ره) با اختصاص این اعتبارات در کلانشهر اراک انجام می‌شود.

وی ادامه داد: نیاز است طرح تقاطع غیر همسطح میدان امام حسین(ع) اراک نیز برای اجرا توسط قرارگاه خاتم الانبیا (ص) طراحی شود.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: اجرای این طرح‌ها تحول بزرگی در عبور و مرور و کاهش ترافیک در سطح کلانشهر اراک را به همراه دارد.

آقازاده گفت: عملیات اجرایی این طرح‌ها پس از  نهایی شدن قرارداد با شهرداری اراک و طراحی این برنامه‌ها با اولویت ظرف سه تا چهار ماه آینده در این کلانشهر کلید می‌خورد.

وی یادآور شد: تقاطع غیرهمسطح میدان امام خمینی(ره) اراک باید به‌صورت زیر گذر انجام شود تا مانع از دیدن شهر توسط مسافران و افراد عبوری از این کلانشهر نشود.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: مجموعه استانداری مرکزی از آمادگی کامل برای جمع‌آوری پل خیبر اراک برای تبدیل شدن مرکز شهر به پیاده راه برخوردار است.

آقازاده با یادآوری طرح‌های اجرا شده از سوی قرارگاه خاتم الانبیا(ص) در اراک افزود: طرح‌های اجرایی در شهرستان از استانداردها و کیفیت مناسب برخوردار است و استمرار فعالیت آن در استان از خواسته‌های مدیریت ارشد استان است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: