به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ قباد مبشری اظهار داشت: هدف از این اقدام مهم بهره مندی دانش آموزان نیازمند و زیر پوشش  کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد از فضای مجازی، شبکه ملی شاد و ایجاد شرایط مناسب آموزشی در وضعیت کرونایی است. 

وی افزود: بر اساس انعقاد قرارداد همکاری بین کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد و مؤسسه خیریه بوتراب مبلغ ۲ میلیارد ریال  از سوی این مؤسسه برای خرید و اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند و زیر پوشش کمیته امداد استان پرداخت شده است. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تبلت ‌هایی که قرار است خریداری و به دانش آموزان نیازمند و زیر پوشش   کمیته امداد این استان اهدا شود از تولیدات داخل کشور خواهند بود. 

مبشری عنوان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد با وجود کمک ۲ میلیارد ریالی مؤسسه خیریه بوتراب باز هم برای خرید و  اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند و زیر پوشش کمیته امداد این استان به کمک های نقدی نیکوکاران بومی و غیربومی نیاز دارد. 

وی ابراز داشت: نیکوکاران بومی و غیربومی می توانند کمک‌ های نقدی خود به منظور تأمین تبلت برای دانش آموزان نیازمند و زیر پوشش  کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد را به شماره حساب ۱۱۱۵۸۵۳۴۹۰۰۴ یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۳۸۹۴۱ واریز کنند. 

مبشری گفت: شماره گیری کد دستوری #۰۷۴*۸۸۷۷* از طریق گوشی تلفن همراه یکی دیگر از روش های پرداخت کمک های نقدی نیکوکاران  بومی و غیربومی در این زمینه است. 

وی اظهار داشت: جشن عاطفه ها از ۲۶ شهریورماه تا ۱۰ مهرماه ۱۳۹۹ در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود و کمک های نقدی مردم و  نیکوکاران در آن به منظور خرید تبلت برای دانش آموزان نیازمند و زیر پوشش کمیته امداد استان هزینه می شود. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: