به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ نادیا صداقت نیا اظهار داشت: زمان برگزاری این همایش یک روزه هفته دفاع مقدس امسال است. 

وی افزود: این همایش به مناسبت چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس برگزار خواهد شد. 

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هدف از برگزاری این همایش معرفی هر چه بیشتر فداکاری ها  و ازخودگذشتگی های مادران و همسران شهدا، جانبازان و آزادگان استان در دوران هشت سال دفاع مقدس و پس از آن است. 

صداقت نیا عنوان کرد: تعدادی از مادران و همسران شهدا، جانبازان و آزادگان کهگیلویه و بویراحمد در این همایش با اهدای لوح سپاس و  جوایز ارزنده تجلیل می شوند. 

وی ابراز داشت: تجلیل از زنان و دختران پرستار بیمارستان شهید جلیل شهر یاسوج با همکاری تبلیغات اسلامی و اداره ‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌ های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد یکی از مهمترین برنامه ‌های دفتر امور بانوان و خانواده استانداری این استان به مناسبت چهل  سالگی آغاز دفاع مقدس است. 

صداقت نیا دیدار با خانواده شهدا، برپایی نمایشگاه مجازی زن و دفاع مقدس، برگزاری نشست های معرفی آسیب‌ ها و فرصت‌ های فضای  مجازی ویژه دانش‌ آموزان دختر و ثبت یک تشکل مردم ‌نهاد در حوزه زنان و دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌ های دفتر امور بانوان و خانواده  استانداری کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت چهل سالگی آغاز دفاع مقدس اعلام کرد. 

وی گفت: کتاب خاطرات ۲ نفر از زنان ایثارگر کهگیلویه و بویراحمد از سوی حوزه هنری این استان در حال تولید است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: