به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ حسین کلانتری در شرایط کرونایی هم با رعایت همه دستوالعمل ها و پروتکل های بهداشتی برنامه ملاقات عمومی با مردم را برگزار کرد و به درخواست آنها جواب داد.

 مشکلات ۱۲ گروه و افراد از همه شهرستان های استان در زمینه های محتلف سرمایه گذاری، اقتصادی، امور زیربنایی، تولیدی، عمومی و اجتماعی در دستور کار قرار گرفت و نسبت به پیگیری و رفع مشکلات آنها دستورات لازم صادر شد.


در این برنامه که معاونین استاندار و تعدادی از مدیران استانی حضور داشتند، استاندار مشکلات صاحبان کارگاه های تولیدی و فعالان اقتصادی در خصوص تسهیلات تکمیلی، استمهال، وثیقه، معوقه و بدهی بانکی را بررسی و دستور داد تا ظرف ۲ هفته این مشکلات برطرف شوند.


برخی از درخواست های شخصی از جمله اشتغال بود که استاندار تاکید کرد تا جایی که قانون به ما اجازه دهد و با دستوالعمل های قانونی همخوانی دارد نسبت به آنها اقدام عملی صورت گیرد.


کلانتری تاکید کرد که این گونه برنامه ها با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی تداوم داشته باشد و توسط فرمانداران نیز در شهرستان ها برگزار شود.


 استاندار از حضور خبرنگاران در خصوص اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و انعکاس اقدامات و ارائه خدمات نظام و دولت به مردم تشکر کرد.


در این برنامه ۲ ساعته مراجعه کنندگان نیز نسبت به بررسی مشکلات، جواب تقاضا و خواسته خود از استاندار، معاونین و مدیران استانی اعلام رضایت کردند.


استاندار کهگیلویه وبویراحمد از مدیرکل و حوزه دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری به جهت تدارک و برگزاری این برنامه تقدیر و تشکر کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: