به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حمایت کمیته امداد استان از ۱۰ هزار دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند گفت: کمیته امداد هرساله به‌منظور تأمین مایحتاج دانش آموزان بی‌بضاعت جشن عاطفه‌ها را در برنامه کاری خود دارد که امسال این جشن به خاطر شیوع ویروس کرونا متفاوت از هرسال برگزار می‌شود. 

وی با اشاره به شعار شور عاطفه‌های امسال با عنوان ایران همدل- شور عاطفه‌ها، افزود: شور عاطفه‌ها در کهگیلویه و بویراحمد هم‌زمان با سراسر کشور از ۲۲ شهریورماه آغازشده و تا ۱۱ مهرماه برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی ادامه دارد. 

مبشری تأکید کرد: دفاتر و پایگاه‌های کمیته امداد در کهگیلویه و بویراحمد آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم خیر و نیکوکار برای تأمین ملزومات دانش آموزان نیازمند است. 

وی به درگاه‌های مشارکتی کمیته امداد به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی اشاره و بیان کرد: مردم خیر و نیکوکار می‌توانند از طریق سامانه ملی #۱۴* ، کد دستوری #۰۷۴*۸۸۷۷*، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۰۳۸۹۴۱ و شماره‌حساب ۰۱۱۱۵۸۵۳۴۹۰۰۴ با مشارکت در شور عاطفه‌ها یاریگر دانش آموزان نیازمند باشند. 

مدیرکمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مردم نیکوکار استان دعوت می‌کنیم تا همچون گذشته با مشارکت در برنامه‌های این نهاد، به‌خصوص از طریق درگاه‌های الکترونیکی به‌منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، ما را در تأمین ملزومات دانش آموزان نیازمند ازجمله گوشی تلفن همراه و تبلت یاری کنند. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: