به گزارش برنا از اراک، عابد حقدادی افزود: مجموع مدال‌های به‌دست آمده ورزشکاران استان مرکزی در مسابقات کشوری در بدو فعالیت دولت تدبیر و امید ۱۱۰ عنوان بود اما این شاخص اکنون به یک‌هزار و ۳۷ مدال رسیده است.

وی مجموع مدال‌های کسب شده از سوی ورزشکاران استان مرکزی در مسابقات بین‌المللی را در هفت سال اخیر  ۹۰ عنوان اعلام کرد و ادامه داد: شمار مدال‌های تصاحب شده بین‌المللی استان در رشته‌های مختلف ورزشی اکنون ۶۹ عنوان است که این نشان از پرورش صحیح استعدادها و ثمره راهبردهایی است که به درستی پی گرفته شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی اظهار داشت: ورزشکاران پارالمپیک این استان در سال‌های ۹۶، ۹۷ و ۹۸ به ترتیب هفت، پنج و یک مدال به‌دست آوردند در صورتی که این مهم پیش از فعالیت دولت تدبیر و امید بی‌سابقه بود.

حقدادی بیان کرد: برگزاری چهار هزار و ۸۶۱ اردو و مسابقات استانی، ۱۵۵ میزبانی رویدادهای ورزشی، میزبانی هفت رویداد ورزشی بین‌المللی در سال‌های ۹۶، ۹۷ و ۹۸ و اعزام یک‌هزار و ۳۲ تیم ورزشی به مسابقات کشوری از دیگر اقدامات اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی در طول هفت سال گذشته است.

وی اضافه کرد: ۶۳۸ رویداد ورزشی ویژه دختران  در هفت سال اخیر با هدف استعدادیابی در استان مرکزی برگزار شده که در نوع خود بی‌سابقه است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: