به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری برنا؛ کریم علی حسنی، فرماندار دیر استان بوشهر در آئین تقدیر از مدافعان سلامت شهرستان دیر افزود: یکی از دغدغه مسئولان و مردم این شهرستان تکمیل و راه‌اندازی بخش زنان و زایشگاه بیمارستان دیر بود که با کمک ۱۷ میلیارد ریالی خیران و شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تجهیزات خریداری و بزودی این بخش فعال خواهد شد.

فرماندار دیر بیان کرد: راه‌اندازی بیمارستان یکی از انتظارات بحق مردم این شهرستان بود که با درایت و مساعدت ویژه وزیر بهداشت محقق و یکی از دستاوردهای  بزرگ دولت تدبیر و امید به شمار می‌رود.

او گفت: از زمان شروع ویروس کرونا هفت هزار و ۵۱۶ بازرسی و نظارت بهداشتی در بخش‌های محتلف شهرستان دیر انجام شد که از این تعداد ۸۰ مورد به  تشکیل پرونده و ۵۰ مورد تعطیل واحد صورت گرفته است که نشان می دهد که مردم اصول بهداشتی را رعایت می‌کنند.

فرماندار دیر خواستار نظارت بیشتر و دقیق تر بر رعایت اصول بهداشتی مدارس شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: از ابتدای شروع بیماری کرونا ۲۰ نفر از کارکنان این شبکه مبتلا شدند و اکنون همگی بهبود یافته‌اند.

احمد آخوندی افزود: تاکنون ۱۱۵ بیمار در این شهرستان مبتلا به ویروس کرونا شدند که از این تعداد ۲۵ بیمار جان خود را از دست دادند.

او از مردم خواست با ماسک زدن و رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از شرکت در تجمع‌ها و مراسم عمومی با شبکه بهداشت و درمان همکاری کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: