به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی پیامی صادر کرد که به شرح ذیل است.

بسمه تعالی 

هفتم مهرماه "روز ملی آتش نشانی و ایمنی" که یادآور ایثار، از خودگذشتگی و رشادت شهدای آتش نشان پالایشگاه آبادان در دوران دفاع مقدس می باشد، نمادی ملی برای بزرگداشت مقام و جایگاه فرشتگان نجاتی است که از جنس ایثار، از خود گذشتگی، شهامت و شهادتند و آتش عشق خدمت به خلق همواره در وجودشان زبانه می کشد.

امروزه با توسعه محیط های زیستی و ارتقاء سطح شاخص های کیفیت زندگی در شهرها و روستاها، حوزه خدمات رسانی سازمان های آتش نشانی گسترش یافته و به همین نسبت سطح توقعات و انتظارات عموم شهروندان از توانمندی ها و عملکرد دلاورمردان این عرصه بیشتر شده است که همانا این موضوع، نشان دهنده اهمیت فوق العاده و جایگاه منحصربه فرد امدادگرانی است که بهنگام بروز حوادث و سوانح غیر مترقبه، در خط مقدم امداد و نجات به آسیب دیدگان قرار دارند و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.

اینجانب، "روز ملی آتش نشانی و ایمنی"را که به حق، فرصتی  برای یادآوری تلاش های شبانه روزی مروجین فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث و سوانح است، به آتش نشانان عزیز که در بحبوحه خطر، امداد و آرامش را به ارمغان می آورند، صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

امید که در این راه سخت که جز عبادت و جهاد در راه خدا نیست، همواره در پناه ایزد منان، سلامت و سربلند باشید.

میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: