به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه وبویراحمد؛ حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :ورزشکار نوجوان پرتاب دیسک استان در رقابت های قهرمانی باشگاههای کشور در رده سنی جوانان به مقام چهارم دست یافت.
آرمان حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:مرحله اول مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاههای کشور در رده سنی جوانان به میزبانی تهران در ورزشگاره شهر آفتاب انقلاب برگزار شد.
 
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از کسب رتبه چهارم نوجوان هم استانی در این رقابتها خبر و ادامه داد:محمدرضا ضیایی عضو تیم هیات دوومیدانی استان دراین رقابتها در حالی که در رده سنی نوجوانان قرار داشت ،در این رقابتها که در رده سنی جوانان و یک رده بالاتر از رده سنی خودش شرکت و توانست عنوان چهارمی این مسابقات را کسب کند.
 
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان بیان داشت :در این مسابقات محمد رضا ضیایی با پرتابی به طول 44متر و 57 سانتیمتر بعد از صادق صمیمی ،علی بهرامی ،رضا صمیمی از باشگاههای پلیمر خرم آباد و چهارمحال و بختیاری به مقام چهارم پرتاب دیسک قهرمانی جوانان باشگاههای کشور دست یافت که افتخاری برزگ برای این ورزشکار و جامعه دوومیدانی استان می باشد .
 
حاتمی ،ضمن تبریک این موفقیت به محمد رضا ضیایی ،خانواده این ورزشکار ،جامعه ورزش و هیات دوومیدانی ،از تلاش و زحمات شهاب موسوی مربی این ورزشکار تقدیر و اظهار امیدواری کرد با توجه به فیزیک این ورزشکار ،انشالله در آینده نزدیک شاهد حضور این ورزشکار در میادین بزرگ داخلی و بین المللی و کسب سکوهای جهانی خواهیم بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: