به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری در این باره گفت:این نمایش به دعوت از منطه آزاد کیش از ۲لغایت ۴مهر ماه بارعایت پروتکل های بهداشتی در مجتمع فرهنگی خلیج فارس جزیره کیش به روی صحنه رفت.

اکبر آیین اظهار داشت:اجرای این انمایش به صورت زنده و از طریق اینستا گرام پخش می شد که با استقبال خوب مردم جزیره مواجه شد.

آیین بیان داشت: این نمایش به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی رضا کرمی زاده،تولید سال ۱۳۹۸حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد با موضوع دفاع مقدس می باشد.

وی تصریح کرد: پیش از این این نمایش  به دعوت ازانجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد روایت فتح با هدف تجلیل از فعالان عرصه تئاتر مقاومت به مدت یک ماه در تماشا خانه سرو به اجرای عمومی پرداخت و کاندیدای دریافت ۵جایزه جشنواره سرو شده بود.

مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری با اشاره به عوامل اجرایی این نمایش اظهار داشت: اکبر آئین، نازنین نادر پور، اردلان فنی ، پوریا نیک اقبالیان ، وحید شفیعی بازیگران و همچنین رضا کرمی زاده طراحی صحنه، حسین اصیلی موسیقی، حمید جوکار طراحی نور، عنایت صالح پور طراحی لباس در این نمایش همکاری دارند.

آیین اضافه کرد: این نمایش در سال گذشته در جشنواره تئاتر فتح خرمشهر توانست ۹ جایزه را در بخش‌های مختلف کسب کند و به عنوان برترین نمایش جشنواره انتخاب شود،همچنین در سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضور داشت و ضمن کسب جایزه اثر برگزیده این جشنواره،توسط کمپانی تاتارستان جهت اجرای عمومی به کشور روسیه دعوت شد که پس از عادی شدن شرایط در این کشور به روی صحنه خواهد رفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: