به گزارش خبرگزاری برنابه نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان،سید هاشم موسوی اظهار داشت: این ایستگاه های آتش نشانی در شهرک های صنعتی چهاربیشه گچساران،یاسوج ۲ و یاسوج ۳ در شهرستان بویراحمد مستقر هستند.

وی بیان کرد: چهار دستگاه خودروی آتش نشانی و ۱۷ نفر نیروی انسانی برای تامین ایمنی و امنیت شهرک های صنعتی تقاضا محور کهگیلویه و بویراحمد فعالیت دارند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ایستگاه های آتش نشانی براساس مساحت ،تعداد واحدهای تولیدی و نوع آنان درشهرک های صنعتی مستقر می شوند.

موسوی تاکید کرد: امسال ۱۰ دوره آموزشی بمدت  هشت تا ۲۴ساعت برای پرسنل آتش نشانی شهرک های صنعتی و شاغلین واحدهای صنعتی استان هدفگذاری شده است که تاکنون چهار دوره آن به صورت مجازی و حضوری برپا شده است.

وی همچنین از برنامه ریزی برای تجهیز ایستگاه های آتش نشانی به تلفن های چهار شماره ای خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: براساس تفاهم نامه ای که با شرکت مخابرات منعقد شده شهرک های صنعتی استان به تلفن های چهار شماره ای  ۳۰۸۰و۳۰۶۰مجهز می شوند.

موسوی با اشاره به اینکه ایمنی محیط کار نقش مهمی در سلامت سرمایه های انسانی دارد افزود: با راه اندازی سامانه های چهار رقمی امکان امداد و نجات حوادث کار به کمترین میزان ممکن خواهد رسید.

وی ابراز داشت: به مناسبت هفتم مهر روز ایمنی و آتش نشانی از چهار امدادگر برتر در شهرک های صنعتی استان با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون ۲۲۱هکتار زمین در قالب ۹۲۶ قرارداد در شهرک‌های صنعتی این استان به سرمایه گذاران بخش خصوصی واگذار شده است.

وی مساحت زمین های شهرک های صنعتی این استان را یکهزار و ۵۴۱ هکتار برآورد کرد و افزود: از این میزان ۷۷۸ هکتار زمین صنعتی و بقیه شامل زیرساخت ها مانند جدول گذاری ،فضای سبز و غیره است.

موسوی عنوان کرد: کهگیلویه و بویراحمد ۲۱ شهرک صنعتی مصوب و ۱۳ شهرک صنعتی در حال فعالیت دارد.

وی بیان کرد: شهرک های صنعتی استان با امکانات مناسب آب، برق، گاز و خطوط تلفن و اینترنت آماده استقبال از سرمایه گذاران است.

موسوی تصریح کرد: ۳۲۲ واحد تولید با اشتغالزایی پنج هزار  و ۷۰ نفر و سرمایه گذاری ۳ هزار و ۵۵میلیارد ریال در استان وجود دارد.

وی تاکید کرد: میزان اشتغال و سرمایه گذاری واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در طول سه دهه گذشته تاکنون براساس پروانه زمان احداث محاسبه شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: