به گزارش خبرگزاری برنا به نقل ازروابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد،مجید صفایی در این مراسم  با اشاره به اینکه گردشگری محور اصلی توسعه در کهگیلویه و بویراحمداست،افزود: فعالان گردشگری،سرمایه گذاران،شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر و روستا در توسعه اقتصادی و  فرهنگی استان نقش بسزایی دارند.

صفایی با اشاره به اینکه ظرفیتهای گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد قابل مقایسه با بسیاری استان‌ها نیست گفت: آماده هر گونه همکاری و مشارکت با سرمایه گذاران و فعالان بخش گردشگری برای افزایش زیر ساخت ها و توسعه این صنعت اشتغالزا در استان خواهیم بود.

وی با اشاره به شعار امسال هفته گردشگری(گردشگری وتوسعه روستایی)،گفت: با برنامه ریزی های انجام شده پرداخت تسهیلات ملی ارزان قیمت بوم گردی به سرمایه گذاران در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد در اولویت کاری این اداره کل خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: واحد های بوم گردی زود بازده هستند و ایجاد آن ها راهکاری مناسب برای توسعه گردشگری و معرفی بهتر استان به گردشگران در ایران و خارج از کشور است.

در پایان این مراسم از شهردار سی سخت به عنوان شهردار نمونه حوزه گردشگری و مدیر هتل پارسیان یاسوج برای خدمات دهی با کیفیت به گردشگران تجلیل شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: