به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه یاسوج، دکتر مصطفی قادری زفره‌ای با اشاره به نشست روز گذشته مسئولان دانشگاه با رایزن فرهنگی سفارت اتریش گفت: در این نشست پیشنهادهای مختلفی از سوی همکاران دانشگاهی مطرح و با استقبال مقام اتریشی همراه شد.

دکتر زفره‌ای ادامه داد: دفتر همکاری های بین المللی دانشگاه مامور شد که پیشنهادهای مطرح شده در زمینه های فرهنگی، گیاهان دارویی، تبادل استاد و دانشجو، ارایه دوره های کوتاه مدت، ارایه مقالات و سمینارهای مشترک و همچنین دعوت از روسای دانشگاههای اتریش به صورت حضوری یا مجازی و چند موضوع دیگر را در دسته بندی و پس از تصویب در هیئت رئیسه دانشگاه به دو زبان انگلیسی و آلمانی آماده کرده و طی نامه ای رسمی به سفارت اتریش ارسال کند.

وی بیان داشت: خانم بیرگیت گشیر در خصوص تسهیل زمینه تامین تجهیزات آزمایشگاهی با حداقل قیمت برای دانشگاه یاسوج تلاش میکند.

دکتر قادری زفره‌ای تصریح کرد: با صحبتهایی که با این مقام سفارت اتریش انجام شد این مسئول گفت که تلاش میکند تا ارتباط دانشگاه یاسوج با دیگر دانشگاههای اروپایی نیز برقرار شود.

مدیر همکاری های بین المللی دانشگاه تاکید کرد: رئیس دانشگاه یاسوج برای برگزاری این نشست و حضور این مسئول اتریشی در دانشگاه زحمات زیادی کشیدند که جای تشکر دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: