به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ سرهنگ کیقباد مصطفایی اظهار داشت:  درراستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران پاسگاه آب شیرین  شهرستان گچساران  ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در محور دیلم به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند و مأموران حین انجام ایست و بازرسی به ۱۱دستگاه خودرو شامل ۲دستگاه وانت پراید،۲دستگاه وانت نیسان،۲دستگاه وانت پیکان، ۴دستگاه سواری پراید و۱دستگاه خودرو۴۰۵ مشکوک شده و آن را متوقف نمودند.

سرهنگ مصطفایی  تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودروها ۷دستگاه یخچال فریزر دو قلو،۳عدد کولرگازی،۶عدد ماشین لباسشویی اتوماتیک،۱۵۰۰عدد انواع نوشیدنی خارجی،۶۰دستگاه انواع  لوازم خانگی و۴۷۸ثوب کاپشن  قاچاق به ارزش بیش از  ۶میلیاردوششصد میلیون ریال فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف و ضبط کردند.

 فرمانده انتظامی استان  خاطر نشان کرد: دراین زمینه ۱۱ نفرقاچاقچی دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ انتقال یافت.                              

 درپایان این مقام انتظامی بابیان اینکه قاچاق ازتهدیدهای مهم تولید و اشتغال ملی است تصریح کرد:نیروی انتظامی قاطعانه با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد می کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: