به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری برنا؛ حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح چهارشنبه در ششمین نشست شورای تبلیغ استان بوشهر اظهار داشت: فضای مجازی بستر مناسبی برای برگزاری برنامه‌ها و پیشبرد اهداف فرهنگی و مذهبی است.

او با اشاره به شرایط کرونایی در جامعه، خاطرنشان کرد: در برنامه‌های اربعین و دهه آخر صفر استان بوشهر باید از ظرفیت رسانه ملی و فضای مجازی به بهترین شکل استفاده شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تصریح کرد: همه افراد و به ویژه مبلغین، هیئت‌های مذهبی و سایر دست اندرکاران برگزاری مراسم‌های دهه‌ی آخر صفر استان بوشهر از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

او با گرامیداشت اربعین حسینی و مناسبت‌های آخر ماه صفر، معیار برگزاری مراسم و عزاداری‌های دهی آخر صفر را همان دستورالعمل ستاد کرونای استان در ماه محرم اعلام کرد.

اعضای شورای تبلیغ استان بوشهر نیز در این نشست به بحث و بررسی پیرامون موضوعاتی از قبیل راه‌های ارتقا و کیفی‌سازی برنامه‌های اربعین حسینی و دهه آخر صفر با توجه به شرایط خاص به وجود آمده و همچنین استفاده مطلوب از فضای مجازی و رسانه ملی پرداختند و پیشنهادات و نقطه نظرات خود را ارائه دادند.

این جلسه با محوریت برنامه‌ریزی و سیاستگذاری مراسم دهه آخر صفر و با تاکید بر لزوم استفاده از فضای مجازی و رسانه ملی در برنامه‌های اربعین و دهه آخر صفر در اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد و با تبادل نظر اعضای شرکت‌کننده ادامه یافت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: