به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ مهدی روشنفکر با همراهی برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی با هدف بررسی مشکلات روستاهای سادات محمودی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در منطقه حضور یافت و از برخی پروژه‌های حوزه کشاورزی نیز بازدید کردند.

 
مهمترین مشکلات مطرح شده توسط مردم این روستاها در حوزه طرح هادی روستایی، نبود اینترنت، گازرسانی و آسفالت راه ارتباطی بود که مسئولان اجرایی ملزم به پیگیری و رفع مشکلات شدند.
 
مهدی روشنفکر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در جمع مردم روستاهای سادات محمودی گفت: از اینکه کرونا ویروس اجازه نداد بعد از انتخابات خدمت مردم باشم و از حضور باشکوه آنان در انتخابات تشکر کنم و مشکلات را احصا و اولویت بندی کنیم، پوزش می‌طلبم، اما واقعیت امر بیشتر از این امکان دوری از مردم را ندارم و با رعایت پروتکل‌ها در بین مردم حضور پیدا می‌کنیم.
 
وی فاصله مسئول با مردم را توهین به آرمان‌های نظام دانست و ادامه داد: مردم در ۴ دهه اخیر برای انقلاب اسلامی سنگ تمام گذاشته‌اند و نباید لحظه‌ای از مردم فاصله بگیریم.
 
وی با انتقاد از اجرای ناقص طرح هادی روستاها افزود: در ۶ ماه اخیر از هر روستایی بازدید داشته‌ایم، مردم از عملکرد دستگاه متولی اجرای طرح هادی روستایی، به ستوه آمده‌اند.
 
روشنفکر با بیان اینکه عدم آنتن دهی تلفن همراه در بسیاری از مناطق روستایی و نبود اینترنت نیز مورد اعتراض جدی مردم است، خاطرنشان کرد: مدیری که دردمند مردم نیست باید مسئولیت را واگذار کند زیرا مدیر پاسخگو در نظام جای دارد.
 
نماینده مردم مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: البته روند اجرایی برخی پروژه‌ها به دلیل معارض اجتماعی کند می‌شود که انتظار می‌رود مردم بهانه دست مدیران خسته ندهند و بلکه با تعامل، همدلی و همکاری مسائل و مشکلات را چاره اندیشی کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: