به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد:بهمن رحمتی، مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک روز جهانی استاندارد، عنوان کرد: امسال به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا، نتوانستیم آیین گرامیداشت روز جهانی استاندارد را بصورت عمومی برگزار کنیم.

وی افزود: شعار امسال روز جهانی استاندارد " حفاظت از زمین با استانداردها " گویای اهمیت و ضرورت اجرای استانداردها برای حفظ منافع عمومی بشر است.

در ادامه، عزیز فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با اشاره به شعار روز جهانی استاندارد و تبریک این روز به مدیرکل، کارکنان اداره کل استاندارد استان و تمامی فعالین عرصه تولید، بیان داشت:  واحدهایی مورد حمایت قرار می گیرند که استانداردهای لازم را کسب و محصولات خود را مطابق با استانداردهای ملی تولید کرده باشند.

وی افزود: تولیدات زمانی با ارزش هستند که استاندارد باشند، پس باید با تلاش، کیفیت محصولات را در استان افزایش دهیم.

عزیز فیلی عنوان کرد: مردمی کردن استاندارد، هدایت موضوع استاندارد به درون خانه‌ها، تبدیل استاندارد به یک مطالبه عمومی و ترویج استاندارد با استفاده از ظرفیت فضای مجازی از جمله راهکارهای افزایش تاثیر استاندارد است.

وی تصریح کرد: واحد تولیدی طبیعت زنده(سینره) که به عنوان واحد تولیدی نمونه استان انتخاب شده است، قبل از فراگیری ویروس منحوس کرونا ۲۰۰ نفر نیرو داشت اما بعد از کرونا، تعداد نیروهای خود را به ۲۵۰ نفر افزایش داده و شبانه‌روزی فعالیت دارد که با توجه به ظرفیت و کیفیت، محصولات این واحد آرایشی و بهداشتی به تمامی نقاط کشور ارسال و حتی به خارج از کشور هم صادر می‌شود.

در پایان این جلسه از بخش های مختلف و خطوط تولید واحد طبیعت زنده( سینره ) تولید کننده انواع شامپو، مایع دستشویی، ژل ضد عفونی کننده و بیش از ۱۰۰ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی، بازدید شد و از مدیرعامل این واحد به عنوان واحد نمونه استانی استاندارد در سال ۱۳۹۹ با اهدای لوح قدردانی و تندیس، تجلیل به عمل آمد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: