به گزارش برنا از اراک، احمد طهرانی در نشست هماهنگی برگزاری روز مبارزه با استکبار جهانی در خمین، افزود: حفظ سلامت شهروندان در اولویت تمامی برنامه ‌است و دانشکده علوم پزشکی خمین با برپایی هرگونه اجتماع انسانی به‌دلیل وضعیت بحرانی کرونا در این شهرستان مخالف است.
وی بیان کرد: آیین‌های انقلابی تعطیل‌پذیر نیستند و لغو راهپیمایی ۱۳ آبان به معنای فراموشی اهمیت این روز نیست و از ظرفیت‌های مجازی برای اعلام انزجار از استکبار جهانی استفاده می‌شود.
فرماندار خمین گفت: نهادهای  آموزش و پرورش ومراکز فرهنگی و مذهبی از ظرفیت فضای مجازی برای تشریح توطئه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به سرکردگی آمریکا برای عموم مردم به ویژه نسل دانش آموز و جوان استفاده  حداکثری خواهند داشت.
طهرانی اضافه کرد: یکی از علل مهم پیشرفت‌های ایران روحیه استکبارستیزی مردم است و بر این اساس روز ۱۳ آبان ماه تنها متعلق به قشر دانش‌آموز نیست بلکه به همه آحاد ملت تعلق دارد و در امتداد تفکر استکبارستیزی است.
وی محتواسازی با موضوعات محکومیت اهانت رئیس جمهور فرانسه نسبت به پیامبر اکرم (ص)، روز مبارزه با استکبارو سالروز میلاد حضرت محمد(ص) و هفته وحدت و انتشار در فضای مجازی را وظیفه تمام نهاد های متولی دانست.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: