به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه وبویراحمد؛ عاطفه بیوکانی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با بیان این خبر اظهار داشت :در گرامیداشت هفته وحدت و در قالب طرح طبیعت گردی ورزشی خانواده ، کوهنوردان شهرستان بهمئی به قله کوه ماغر در این شهرستان صعود کردند.
 
بیوکانی ،مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ادامه داد:
در این صعود 24نفر از بانوان و آقایان کوهنورد شهرستان در قالب گروه خانواد گی به مدت 10 ساعت و از مسیر امام زاده عبدالله به قله 2000 متری رادار کوه ماغر صعود و پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را بر فراز این کوه به اهتزار درآوردند.
 
مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ،هدف این صعود را گرامیداشت هفته وحدت و ایجاد نشاط و سلامتی بین خانواده ها شرکت کننده و تشویق جوانان و خانواده ها به مسئله ازدواج که سنت پسندیده پیامبر مهربانی اسلام است و رسیدن به هدف ورزش و اجتماعی شدن تا حصول نتیجه که کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می باشد عنوان و از تلاش های الماسی رئیس هیات کوهنوردی شهرستان تقدیر کرد.
 
در پایان بیوکانی ضمن تبریک هفته وحدت تصریح کرد :این صعود با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان ،ورزش و جوانان شهرستان بهمئی و همکاری هیأت کوهنوردی این شهرستان انجام شد .
 
کوه ماغر با طبیعت زیبا از کوه های مرتفع و سلسله جبال زاگرس است که در شمال شرقی شهر لیکک و به فاصله ۱۰ کیلومتری این شهر قرار گرفته است و هر سال میزبان کوهنوردان بسیاری از شهرستان بهمئی ، استان کهگیلویه وبویراحمد و دیگر مناطق کشور است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: