به گزارش برنا از اراک ،  یاسر قربانی با اعلام این خبر بیان داشت: از جمله مأموریت‌ها و وظایف اصلی روابط عمومی، برجسته سازی بخشها ، حوزه های مختلف دانشگاه و دستاوردهای حوزه سلامت به مردم است تا معرف ارزش‌های اصلی این مجموعه و وجه تمایز فعالیت‌ها در ابعاد مختلف بود . وی با اشاره به پخش برنامه " استودیو سلامت" گفت: این برنامه با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی اراک و صدا و سیمای استان در 35 قسمت ساخته و پخش خواهد شد که نخستین قسمت این مجموعه از سیمای شبکه ی آفتاب، رسما آغاز شده است.

قربانی تصریح کرد : مقرر شده است در این برنامه، حوزه های مختلف دانشگاه و نوع خدمات و فعالیتهای ارائه شده و همچنین زحمات همکاران به تصویر کشیده شود و به مردم و مخاطبان معرفی شود . وی خاطر نشان کرد: این برنامه در کنداکتور پخش سیمای شبکه ی آفتاب قرار گرفته و قرار است روزهای جمعه، پس از خبر ساعت ۱۹ پخش شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک در پایان ضمن تشکر از همکاری سازمان صدا و سیما استان در راستای حمایت از حوزه سلامت گفت: در راستای بهبود بخشی و ارائه خدمات در تمامی حوزه های دانشگاه و مجموعه علوم پزشکی و همچنین ارتقا‌ سلامت در سطح استان، ساخت و پخش اینگونه برنامه های مشارکتی موثر بوده و به طور حتم در سالهای آتی تاثیر گذاری بیشتری در حوزه سلامت ، خواهد داشت .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: