به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ مصیب حیدری، رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج،گفت: پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی یکی از برنامه‌های کمیته امداد، برای توانمندی مددجویان و حل مشکلات آن‌ها است.

وی با اشاره به اینکه سه میلیارد و 150میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی از ابتدای سال جاری تاکنون به مددجویان کمیته امداد منطقه یک یاسوج پرداخت‌شده است، افزود: این میزان تسهیلات به 620 نفر از مددجویان و افراد نیازمند پرداخت‌شده است.  

حیدری با اشاره به اینکه تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی به‌منظور تأمین هزینه‌های ضروری نیازمندان ازجمله تحصیلی، درمان، مسکن، ازدواج و حل مشکلات معیشتی پرداخت می‌شود، گفت: از میزان تسهیلات پرداخت‌شده به مددجویان در سال جاری 346 مورد بااعتبار یک میلیارد و 780 میلیون تومان از محل منابع صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت بوده است.

وی تسهیلات قرض‌الحسنه پرداختی از محل بانک قرض‌الحسنه مهر را 229 مورد عنوان کرد و افزود: تسهیلات پرداخت‌شده در این بانک یک میلیارد و 145 میلیون تومان است.

حیدری اظهار کرد: از محل منابع بانک رسالت نیز 45 مورد تسهیلات بااعتبار 225 میلیون تومان به مددجویان و اقشار نیازمند کمیته امداد منطقه یک یاسوج در سال جاری پرداخت شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: