به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛در این بازدید یک ساعته کلانتری علاوه بر بررسی نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی و توجه به دستورالعمل‌ها از سوی مردم و صنوف ، با برخی از شهروندان در خصوص اهداف و مزایای طرح و تلاش برای کاهش ابتلا به این ویروس گفتگو کرد.

استاندار میزان رعایت صنوف و توجه مردم به دستورالعمل های ستاد ملی و استانی را در روزهای نخست اجرای طرح سراسری اعمال محدودیتها رضایت بخش عنوان کرد و از مردم استان به دلیل توجه به دستورالعملهای ستاد ملی و استانی کرونا و قرارگاه عملیاتی تقدیر کرد. 

 وی با تاکید بر بسیج همه امکانات برای پیشگیری و مقابله با کرونا، تصریح کرد: پشتیبانی نیروهای اجرایی ،سازمان ها و نهادها، همکاری نیروهای سپاه، بسیج، هلال احمر و کادر بهداشت و درمان در صدد اجرای دقیق این طرح در سطح شهرهای ۱۸ گانه ، بخش ها و روستاهای استان در دستور کار قرار دارد.

نماینده ارشد اجرایی استان، بیان کرد: در راستای اجرای هدفمند این طرح تمام مراکز  آموزشی(آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و ...) در کل استان به طور کامل تعطیل است. 

کلانتری تصریح کرد: همچنین آیین‌ های فرهنگی، اجتماعی، نماز جمعه، مراسم های آئینی و مذهبی در کل استان با هدف کاهش و قطع  زنجیره بیماری کرونا تعطیل هستند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: