به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ سالار حسین پور اظهار داشت: طی ۸ ماه سال جاری در راستای کنترل و نظارت بر بازار در این استان با انجام بازرسی های فوق تعداد ۲هزار و۶۴۱ پرونده تخلف برای اصناف متخلف تشکیل گردید.

وی افزود: این بازرسی ها منجر به تشکیل ۲۶۴۱فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش ۴۷ میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به مراجع ذیصلاح ارجاع گردید.

رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان در ادامه گفت : دراین بازه زمانی وطی  گشت های مشترک با نهاد های همکار ونظارتی، ۴ هزار و ۳۱۷مورد بازرسی از واحد های نانوایی استان انجام که منجر به تشکیل ۳۷۳ فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش  یک میلیارد و۱۵۷ میلیون ریال شد که جهت رسیدگی بیشتر به تعزیرات حکومتی استان ارجاع گردید.

حسین پور عنوان کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز،تعداد ۳۰۵۸ فقره بازرسی انجام شده و ۲۶ فقره پرونده قاچاق به ارزش ۱۳۸میلیون و ۴۴۰هزار ریال تشکیل و به مراجع ذیصلاح ارجاع گردید.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان درپایان به عملکرد این سازمان در راستای اجرای طرح ویژه مبارزه با ویروس کرونا اشاره نمود و یادآور شد:

از ابتدای طرح که از اوایل اسفند ۹۸ شروع شده تا کنون، تعداد ۲۹ هزار و ۷۵۰ فقره بازرسی و درقالب ۹۱۲ گشت مشترک نظارتی با همراهی سایر دستگاه ها انجام پذیرفته که در این راستا تعداد ۱۰۶۲ واحد صنفی به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمپ و ۶۹۵ واحد صنفی دیگر منجر به تشکیل پرونده  به ارزش ۶ میلیارد و ۴۱۲ میلیون ریال گردیده که جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: