به گزارش برنا خراسان جنوبی؛ ملانوری با بیان این مطلب در جریان بازدید از محل اجرای طرح بهسازی ورودی شهر بیرجند، خاطرنشان کرد: قرار شده دستگاه های متولی و همکار در این پروژه‌، ظرف یک هفته آینده پیشنهادات خود را ارائه نمایند تا نسبت به تأمین اعتبار موارد مدنظر اقدام شود.
وی ادامه داد: بخشی از این اعتبار نیز از محل منابع در اختیار شهرداری تأمین خواهد شد.
استاندار، ورودی ها را تابلو و نمای اصلی شهرها خواند و گفت: زیبایی ظاهر و زیرساخت‌ های موجود در ورودی برای کسانی که در حال ورود و خروج از شهر هستند، بسیار مهم است.
ملانوری متذکر شد: ورودی ها باید با تعبیه بهترین امکانات، رفاه شهروندان و مسافران را تأمین کند.
وی از جریان بازدید از ورودی بیرجند از سمت مشهد گفت و تصریح نمود: پروژه بهسازی ورودی به طول یک و نیم کیلومتر با تعامل دستگاه های مختلف شهرداری، راه و شهرسازی، راهداری، برق، مدیریت و برنامه‌ریزی در حال اجراست.
به گفته وی؛ تعریض لاین جاده، اجرای ابنیه، تأمین روشنایی و ایجاد فضای سبز در طول بلوار شهید سلیمانی (حد فاصل میدان فرودگاه تا پلیس راه) و نصب سردیس شهید سلیمانی از جمله اقداماتی است که توسط دستگاه ها انجام می شود.
شایان ذکر است: این بازدید به منظور اطلاع از پیشرفت فیزیکی طرح بهسازی ورودی بیرجند و با حضور جمعی از مدیران کل ستادی استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، فرماندار و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بیرجند صورت گرفت.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: