به گزارش خبرگزاری برنا از   قزوین;  رقابت های لیگ جهانی کاراته وان در حالی آخرین مرحله خود را پیش از آغاز المپیک در پرتغال سپری می کند که دو کاراته کای استان قزوین هم به همراه تیم ملی در این مسابقات به روی تاتامی رفتند.

امیر رضا میرزایی که در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم مقابل رقبا به روی تاتامی رفته بود ، با قبول یک شکست و یک پیروزی از ادامه مسابقات بازماند.

میرزایی در دور نخست در حالی مقابل استفان پوکرنی از اتریش قرار گرفت که وقت عادی این مسابقه با تساوی صفر- صفر به پایان رسید ، اما این ورزشکار با رای داوران برنده این دیدار اعلام شد.

او در دور دوم در دیداری سخت مقابل علی الساوی کاراته کای کشور مصر قرار گرفت که در پایان با نتیجه ۴-صفر بازی را به این ورزشکار که در کارنامه اش عنوان قهرمانی امیدهای جهان و ۹ نشان رنگارنگ لیگ های جهانی کاراته وان دیده می شد ، واگذار کرد.

میرزایی که امیدهایش برای کسب نشان طلا از بین رفت ، این فرصت را داشت که با راهیابی کاراته کای مصری به دیدار پایانی جواز شرکت در مرحله شانس مجدد برای گرفتن نشان برنز را داشته باشد که با باخت رقیبش امیدهای او برای کسب مدال ناامید شد تا وداعی زودهنگام با این رقابت ها داشته باشد.

پیش از این بهمن عسگری دیگر کاراته کای ملی پوش استان موفق شد با شکست رقبا جواز شرکت در دیدار پایانی وزن منهای ۷۵ کیلوگرم لیگ جهانی کاراته وان را کسب کند.

عسگری امروز در دیدار پایانی این وزن برای کسب نشان زرین طلا مقابل لویجی بوسا از ایتالیا به روی تاتامی می رود.

لیگ جهانی کاراته وان به میزبانی کشور پرتغال در حال برگزاری است.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: