به گزارش برنا؛ دوران تحصیل در مدارس که به مدت 12 سال به طول می انجامد،یکی از پرخاطره ترین اتفاقات زندگی هر انسان می باشد.در این چند سال کوتاه برخی صفات مانند شخصیت ، رشته مورد علاقه ، دوستان ،نوع پوشش و غیره در کودکان شکل می گیرد و در آینده آنها را از مرحله تخیل به مرحله عملی می رسانند تا بتوانند به افراد مهمی تبدیل شوند.

با این حال،روز گذشته اتفاقی ناگوار و شرم آور یک معلم چینی به شدت در صفحات مجازی انتشار یافت که توانست باعث شوکه شدن و عصبانیت عموم کاربران از جمله کاربران چینی شود.

دانش آموزی به نام "شیائوشن" که یکی از دانش آموزان مدرسه "سویو" می باشد،به دلیل شوکه کننده ایی توانست در صفحات مجازی با تعداد زیادی عکس خبرساز شود.به گفته معلم شیائوشن،وی یکی از شلوغ ترین افراد کلاس بود که تاکنون در طی چند ماه اخیر 12 بار از کلاس درس به دلایل مختلفی مانند عدم انجام تکالیف و از جمله صحبت کردن بیش از حد و با صدای بلند اخراج شده است.

نهایتا در روز گذشته،صبر معلم او به نام آقای "سون یینگچون" ، به سر می آید و زمانیکه شیائوشن در کلاس درس با دوستش در حال صحبت کردن بود،از خود واکنش بسیار وحشتناک و احمقانه ایی نشان داد که در طی آن سیلی بسیار سنگینی به صورتش زد.همانگونه که در تصاویر مشاهده می کنید،جای سیلی به قدری کبود شده است که به گفته پزشکان،مدت بسیار زیادی درمان آن به طول می انجامد.

همچنین طبق آخرین آمار منتشر شده،این معلم قبل از ضربه سیلی به شیائوشن،یکی دیگر از هم مدرسه ای هایش را تنبیه کرده است و اینک پس از این اتفاق دردناک،معلم از مدرسه اخراج شده و مدرسه مسئولیت پرداخت تمام هزینه های بیمارستان شیائوشن را برعهده گرفته است.

این موضوع نیز در اداره پلیس ذکر و شکایت شده و هنوز هیچ اطلاعاتی از جانب پلیس منتشر نشده است و یقینا با وی به شدت برخورد خواهند کرد.پزشکی قانونی نیز اعلام کرد که خوشبختانه هیچ مشکل جدی ای به مغز و دیگر اعضای شیائوشن وارد نشده است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: