به گزارش برنا؛ مهدی محمدی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی‌ کرمانشاه در خصوص آخرین آمار کرونایی استان، اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۴ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا بستری و ۹۴ نفر پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند.

او با بیان اینکه طی شبانه‌روز گذشته ۲ نفر دیگر در اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان جان خود را از دست دادند، افزود: مجموع جان‌باختگان استان از آغاز اپیدمی کرونا به یک‌هزار و ۸۷۰ نفر رسیده است.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی‌ کرمانشاه تعداد کل موارد بستری‌های کرونایی تا به امروز را ۳۸ هزار و ۳۳۶ نفر اعلام کرد و افزود: ۳۶ هزار و ۱۰۴ نفر از این تعداد پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

او همچنین تعداد پی‌سی‌آرهای مثبت استان را ۶۸ هزار ۶۲۰ مورد عنوان کرد و افزود: هم‌اکنون ۳۶۴ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند که روند کاهشی با کندی در حال انجام است.

محمدی با بیان اینکه واکسینه شده‌های استان از ۱۱۰ هزار نفر گذشتند، افزود: واکسیناسیون افراد ۷۰ سال به بالا در ۶۰ مرکز تجمیعی و ۳۴ مرکز سالنی در استان در حال انجام است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: