به گزارش برنا از اراک، بهروز اکرمی در ارتباط تلفنی با شهروندان استان مرکزی در سامد، افزود: حفظ و ایجاد اشتغال مهمترین دغدغه مدیریت سرزمین آفتاب است و برنامه‌ریزی‌های مدونی در حل این مشکل تدوین شده است.

وی ادامه داد: یکی از راه‌های رسیدن به اشتغال و توسعه اقتصادی، تعامل بین بخش‌های دولتی و خصوصی است و تقویت این امر مهم نیازمند توجه ویژه مسئولان بخش‌های مختلف استان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار داشت: استقرار بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ واحد صنعتی در این استان ظرفیت ارزشمندی در راستای حل مشکل اشتغال جوانان است و باید با برنامه‌ریزی صحیح به‌کارگیری تمامی ظرفیت این واحدها در دستور کار قرار گرفته تا از این منظر بتوان گام بلندی برای حل مشکل اشتغال برداشت.

اکرمی بیان کرد: حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در سامد و آشنایی و تلاش برای حل مشکلات مردم تاکید جدی مقام عالی دولت در استان است و مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

وی اضافه کرد: مشکلات مطرح شده در ارتباط تلفنی مردم با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی مرکزی ثبت شده و تا حصول نتیجه از سوی بازرسی استانداری پیگیری و نتیجه به مخاطبان اعلام می‌شود.

انتهای پیام

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: