مشارکت بانک توسعه تعاون کهگیلویه و بویراحمد در تامین خرید میوه شب عید

مشارکت بانک توسعه تعاون کهگیلویه و بویراحمد در تامین خرید میوه شب عید

مدیر شعب بانک توسعه تعاون کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس اهداف تعیین شده و با استناد به دستور العمل اجرایی دولت ، ۳۳ میلیارد ریال تسهیلات برای خرید میوه شب عید در این استان پرداخت کردیم.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛مهدی منتظری در بازدید از محل ذخیره سازی محصولات کشاورزی استان با اعلام این مطلب افزود: سیاست حمایت از تولید کنندگان ازاولویت های بانک توسعه تعاون است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی اضافه کرد: در شرایط اقتصادی کنونی بانک‌ توسعه تعاون مصمم است که بیش از هر زمان دیگری برای رونق تولید و جذب سرمایه گذار در استان کهگیلویه و بویراحمد قدم های موثری را بردارد و به اشتغال پایدار کمک کند.

منتظری افزود : بر اساس سیاست‌ها و اهداف تعیین شده و با استناد به دستورالعمل اجرایی دولت برای تامین میوه شب عید، کمک به خرید محصولات کشاورزی و همچنین حمایت از طرح های اشتغالزایی در استان این میزان اعتبار تسهیلاتی از محل منابع داخلی بانک و بند الف تبصره ۱۸ به شرکت امید سبز انتظار در استان پرداخت شده است .

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان تصریح کرد: این میزان تسهیلات برای خرید ۱۵۰ تن سیب درختی از کشاورزان استان و تامین میوه شب عید و همچنین حمایت از تولیدات بومی کشاورزان پرداخت شده است.170243610170243608170243609170243607

انتهای پیام 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار گوگل نیوز

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار گوگل نیوز

    اخبار برگزیده