نرم افزار معرفی مناطق گردشگری کهگیلویه و بویراحمد تولید شد

نرم افزار معرفی مناطق گردشگری کهگیلویه و بویراحمد تولید شد

مسئول روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت:نرم افزار معرفی مناطق گردشگری استان تولید شده و آماده استفاده گردشگران در تعطیلات نوروزی امسال است.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛علی اکبر پاک افزود: این برنامه کاربردی با نام Yasuj.toor.ir در ورودی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد به صورت بارکدخوان بر روی گوشی های تلفن همراه مسافران نصب می شود.

وی بیان کرد: با استفاده از نرم افزار مذکور گردشگران می توانند به وضعیت جاذبه های گردشگری، مسافت و آدرس و امکانات رفاهی آنان دسترسی پیدا می کند.

مسئول روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد همچنین از ساخت 60 کلیپ یک دقیقه ای از جاذبه های گردشگری استان خبر داد.

پاک تاکید کرد: این کلیپ ها به زبان های فارسی،انگلیسی و عربی به منظور معرفی جاذبه های گردشگری در شبکه های مجازی داخلی و بین المللی تولید شده است.

وی عنوان کرد: در این کلیپ ها جاذبه های طبیعی و تاریخی دارای زیرساخت های اقامتی و رفاهی با بروزترین امکانات فیلم برداری تولید شده است.

پاک عنوان کرد:جاذبه های گردشگری این استان آماده پذیرش مسافران نوروزی است.

وی افزود: کهگیلویه و بویراحمد با ۲۸۵ جاذبه گردشگری طبیعی، 77 اثر تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی و شمار زیادی بقعه متبرکه یکی از مقاصد مهم گردشگری نوروزی جنوب کشور محسوب می شود.

پاک بیان کرد: نظارت بر نحوه فعالیت واحدهای خدماتی حوزه گردشگری همچون هتل‌ها، هتل‌آپارتمان ها اقامتگاه‌های بوم‌گردی و اردوگاه ها، برنامه ریزی برای برپایی جشن نوروزی در شهرستان های مختلف کهگیلویه و بویراحمد و نمایشگاه های سوغات و هدایا در ورودی شهرها از برنامه های مهم نوروزی امسال است .

وی تصریح کرد:بیش از ۱۲۰ مجموعه گردشگری استان شامل اردوگاه های تفریحی، خانه های مسافر و بوم‌گردی ها در ایام نوروز ۱۴۰۲ فعالیت می کند.

انتهای پیام 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار گوگل نیوز

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار گوگل نیوز

    اخبار برگزیده