استاندار خراسان جنوبی: بمباران اطلاعاتی و جریان نفوذ دشمن گریبانگیر برخی از افراد جامعه شده است

استاندار خراسان جنوبی: بمباران اطلاعاتی و جریان نفوذ دشمن گریبانگیر برخی از افراد جامعه شده است

قناعت با اشاره به اینکه، بمباران اطلاعاتی و جریان نفوذ دشمن گریبانگیر برخی از افراد جامعه شده است، خاطرنشان کرد: هدف دشمنان تزریق ناامیدی در جامعه است که باید بیش از گذشته نیرهای انقلابی در زمینه جهاد تبیین ورود پیدا کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی، دکتر قناعت روز شنبه در دیدار با اعضای مجمع نمایندگان طلاب خراسان جنوبی با اشاره به امپراطوری رسانه ای دشمن علیه نظام مقدس اسلامی، اظهار داشت: ما در کمیت و کیفیت اطلاع‌رسانی ضعف جدی داریم و حجم کم اطلاع‌رسانی در بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی، به روز و متناسب با سلیقه مخاطب نیست.

وی با اشاره به اینکه سفرهای شهرستانی دارای پشتوانه کارشناسی دارد، بیان کرد: شخص استاندار سفری انجام نمی‌‌دهد مگر اینکه قبل از آن جلسات کارشناسی مختلف برگزار شود و در سفرهای مختلف به خصوص شهرستانی قول‌های ما قابل اجرایی است چرا که قبل از آن برنامه‌ریزی‌های لازم برای تحقق اعتبارات مصوبات انجام می‌شود.

استاندار خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: تا پایان فروردین ماه بین 50 تا 70 درصد تخصیص اعتبارات استان را خواهیم داشت و تاکنون هم مبلغی اعتباری خوبی به استان تزریق شده است.

وی با اشاره به شروع احداث خط چهار انتقال آب از دریای عمان به خراسان جنوبی گفت: ایمواسکو بین نهبندان و بیرجند در حال فعالیت است و مسیریابی می‌کند و برخی اراظی را تملک می‌کند.

قناعت با اشاره به اینکه اوایل سال آینده به منظور دیدار با طلاب خراسان جنوبی به شهر مقدس قم سفر خواهد کرد، بیان داشت: این سفر همراه با برنامه‌ریزی‌های کارشناسی خواهد بود و قبل از آن هماهنگی‌ها لازم انجام خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار گوگل نیوز

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار گوگل نیوز

    اخبار برگزیده