قناعت :خراسان جنوبی برای میزبانی از مسافران نوروزی آمادگی دارد

قناعت :خراسان جنوبی برای میزبانی از مسافران نوروزی آمادگی دارد

دکتر جواد قناعت در حاشیه بازدید از راهدارخانه شهید برازنده مقدم در گردنه ثمن شاهی بیرجند از آمادگی مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی، دکتر جواد قناعت در حاشیه بازدید از راهدارخانه شهید برازنده مقدم در گردنه ثمن شاهی بیرجند، اظهارکرد: امروز فرصتی شد که از پایانه مسافر بری بیرجند و شرکت های فعال در این پایانه بازدید داشته باشیم و پای درد کارگران این شرکت ها بنشینیم.

وی بیان کرد: مقرر شد در اولین فرصت بعد تعطیلات عید جلسه ای را برای حل مشکلات پایانه و همچنین کارگران شرکت های مستقر در پایانه برگزار شود تا بتوانیم بخشی از مشکلات را حل کنیم.

استاندار خراسان جنوبی گفت: همچنین امروز از راهدارخانه شهید برازنده واقع در گردنه ثمن شاهی بیرجند نیز بازدید شد.

وی با اشاره به امادگی لازم مجموعه اداره کل حمل و نقل استان در سطح جاده های برای ارائه خدمات نوروزی بیان داشت:امادگی کامل در استان در ستاد تسهیلات و کمیته های 11 گانه آن وجود دارد که ان شاالله بتوانیم میزبان خوبی برای مسافران استان باشیم و ماندگاری مسافران در استان افزایش یابد.

قناعت با اشاره به ایجاد فضای همدلی در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی عنوان کرد: امیدواریم با برنامه ریزی انجام شده و رعایت قوانین و مقررات از سوی رانندگان مانند سال گذشته شاهد کاهش تصادفات باشیم.

وی در پایان از مدیران در خط مقدم ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان هم تقدیر و تشکر کرد.

 

انتهای پیام

خبرنگار:مرضیه شهریاری

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار گوگل نیوز

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار گوگل نیوز

    اخبار برگزیده