به گزارش خبرگزاری برنا از یزد،"فخرالسادات خامسی ‌هامانه" مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی ‌استانداری و تیم همراه ضمن حضور در اورژانس اجتماعی استان یزد، نحوه هزینه کرد اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه ای بهزیستی استان را مورد بررسی و بازدید قرار دادند.

این اعتبارات به مبلغ یک میلیارد و ٣٠٠ میلیون ریال با پیگیری، ارائه پیشنهاد، تخصیص و جذب اعتبار دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری از محل تملک دارایی‌های سرمایه ای از طریق  سازمان امور اجتماعی  کشور برای بهزیستی یزد در جهت رفع محرومیت و توسعه مناطق حاشیه ای یزد صورت گرفته است.

مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری همچنین از بخش های مختلف مرکز اورژانس اجتماعی یزد بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت های این مرکز آشنا شد.

اورژانس اجتماعی استان یزد تحت نظر سازمان بهزیستی و با هدف پاسخگویی به نیازهای مردم و حل یا کاهش مشکلات آن ها و ارائه خدمات اجتماعی بدون محدودیت زمان و مکان ایجاد شده است.

گفتنی است زوجین متقاضی طلاق، زنان و دختران در معرض آسیب اجتماعی یا آسیب دیده اجتماعی، افرادی که قصد خودکشی داشتند، کودکان کار و خیابانی، همسران و کودکان آزار دیده، افراد مبتلا به اختلال هویت جنسی، معتادین، سالمندان و معلولین آزار دیده و سایر افرادی که در شرایط بحرانی قرار دارند از افراد مشمول دریافت خدمات اورژانس اجتماعی استان هستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: