به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و  بویراحمد گفت: بخشودگی جرایم تامین اجتماعی برای آن دسته از واحد‌هایی است که تاپایان سال ۹۶ و ابتدای سال ۹۷ مشمول پرداخت جریمه شده بودند.

داریوش دیودیده افزود: این واحد‌ها باید در یک ماه آینده با مراجعه به سازمان صنعت معدن و تجارت برای معرفی به مراجع مربوطه اقدام کنند.

وی همچنین به احیاء، ایجاد و تثبیت هزار فرصت شغلی در سه سال اخیر خبر داد و گفت: کارگروه رفع موانع تولید با مهیا کردن شرایطی از جمله انعکاس مشکلات واحد‌های راکد، نیمه فعال و تازه تاسیس، رایزنی با بانک‌ها و جذب بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار ویژه برای ۶۰ طرح تلاش خود را برای رونق تولید ادامه می‌دهد.

دیودیده افزود: امروز در نشست کار گروه رفع موانع تولید مشکلات ۶ طرح از جمله مشکلات تامین زمین از منابع طبیعی، بانکی و تامین اجتماعی بررسی شد.

وی گفت: برخی از این صنایع مثل تولید گچ در گچساران می تواند علاوه بر تامین نیاز استان به افزایش شاخص‌های صادرات هم کمک کند.

در جلسه‌ی کارگروه رفع موانع تولید گوهر گانی معاون اقتصادی استاندار هم خواستار مشارکت بیشتر برای رفع موانع تولید در استان شد.

وی افزود: بانک‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان به همکاری خود برای ایجاد یا احیاء واحد‌های تولیدی سرعت دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: