به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: عید سعید قربان و بازگشت حجاج بیت الله الحرام ، قیمت برخی از کالا و خدمات مرسوم این ایام را تحت تأثیر قرار می دهد و به همین دلیل نظارت بر این کالا و خدمات اهمیت زیادی دارد.
 مهدی یحیایی افزود: در این طرح گشت های بازرسی به ویژه در واحدهای عرضه کننده دام زنده ، میوه و تره بار ، گوشت قرمز و مرغ ، روغن ، برنج ، شیرینی و قند و شکر و تالارهای پذیرایی در اولویت است.
به گفته وی ، بازرسان و کارشناسان نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت و اتاق های اصناف شهرستانها در این ایام ، بر بازار و مراکز عرضه دام ، کشتارگاه ها و میادین میوه و تره بار نظارت و بصورت مداوم قیمت و نحوه عرضه گروه های کالایی پر مصرف را رصد و پایش می کنند.
یحیایی تاکید کرد: واحدهای صنفی موظفند قیمت کالا و نرخ نامه را در معرض دید عموم نصب کنند و شهروندان هم می توانند هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی ، نصب نکردن قیمت و صادر نکردن صورت حساب فروش را به شماره 124 سامانه ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گزارش کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: