به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، محمد رستگاری در حاشیه بازدید از نمایشگاه " ازدواج موفق ، خانواده شاد " با بیان این که زندگی آسان راه ازدواج و دوام رابه زوجین خواهد بود، گفت: بسیاری از مشکلات با ریشه خانواده به دنبال سخت گرفتن ازدواج، دخالت در زندگی مشترک و حتی توقع بیش از حد خانواده ها در زندگی افراد دیده شده است. 

وی با اشاره به تنوع و تعدد برنامه های نمایشگاه «ازدواج موفق، زندگی شاد» اظهار کرد: تنوع برنامه‌ها و غرفه ها ر این نمایشگاه بسیار بالاست و خوشبختانه حضور جوانان و مردم نیز در آن بسیار پررنگ است.

فرماندار یزد افزود: این نمایشگاه بستری برای رفع مشکلات زیادی فراهم کرده است به طوری که جوانان میتوانند با حضور در آن برای بسیاری از موضوعات راهنمایی و مشاوره بگیرند.

این مسئول در ادامه، در رابطه با رفع مشکلات ساختاری ازدواج مانند تامین مسکن گفت: فراهم کردن تمامی ملزومات زندگی مشترک با توجه به شرایط اقتصادی فعلی بسیار زیاد است اما دولت نیز در حد توان خود به این جوانان کمک و از آن ها در زمینه ازدواج حمایت خواهد کرد.

فرماندار یزد با تاکید براین که موضوع زندگی آسان در حال حاضر موضوع کلیدی زندگی جوانان است، گفت: آسان گرفتن ازدواج هم باید از سوی زوجین و هم باید از سوی خانواده ها باشد چرا که امروزه بسیاری از مشکلات با ریشه خانواده به دنبال سخت گرفتن ازدواج، دخالت در زندگی مشترک و حتی توقع بیش از حد خانواده ها در زندگی افراد دیده شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: