به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، سردار "محمدرضا میرحیدری" درباره این خبر گفت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس شهرستان خاتم با انجام کار اطلاعاتی از بارگیری و حرکت یک محموله سنگین موادافیونی با 2 دستگاه خودروی سواری مطلع شدند که بررسی موضوع در دستور کار قرارگرفت.

میرحیدری ضمن اشاره به شناسایی خودروهای قاچاقچیان و ردگیری دقیق مسیر حرکت آنها تصریح کرد: ماموران در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه خودروهای اشرار را در محورهای مواصلاتی متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان یزد افزود: در این عملیات یک تن و 300 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و 3 نفر از سرکردگان اصلی این باند نیز دستگیر شدند.

سردار میرحیدری خاطرنشان کرد: قاچاقچیان این محموله را از جنوب شرق کشور بارگیری و قصد انتقال به پایتخت داشتند که با هوشیاری و سرعت عمل ماموران پلیس شهرستان خاتم، دستگیر و به دادسرا معرفی شدند.

رئیس پلیس استان یزد با بیان اینکه مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر یکی از اولویت های اصلی ماموران پلیس است تصریح کرد: با تلاش ماموران پلیس یزد از ابتدای سال جاری تاکنون 18 باند افیونی منهدم و بیش از 13 تن و 300 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: