به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ رئیس اداره بهزیستی شهرستان خدابنده از کمک 65 میلیون تومانی خیرین شهرستان خدابنده به مددجوی دارای 3 فرزند معلول ذهنی تحت پوشش بهزیستی خبر داد و افزود: جمعی از خیرین پس از بازدید از منزل مددجوی این شهرستان و آشنایی با مشکلات و نیازهای این خانواده ، کمک های بلاعوض و خداپسندانه خودرابرای خرید خانه این فرد منظور کردند.

عصمت نصیری قیداری با بیان اینکه بهزیستی با هدف معرفی نیازهای واقعی مددجویان زمینه بازدید خیرین و نیکوکاران را فراهم میکند، گفت : سال گذشته بیش از دو میلیارد ریال مشارکت مردمی جمع آوری شده در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

 این مقام مسئول پیشبرد اهداف بهزیستی را نیازمند رشد  مشارکت مردمی در همه زمینه ها بیان کرد و اظهار نمود: تحولات و تغییرجوامع از حالت سنتی به مدرن ،آسیبها و مشکلات اجتماعی پیچیده تری بوجود می آورد که مشارکت جمعی افراد و NGO ها می توانند نقش به سزائی در کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی داشته باشند .

نصیری قیداری به پروژه ساخت مرکز نگهداری شبانه روزی سالمندان با مشارکت مردم  اشاره نمود و عنوان کرد: فاز دوم ساخت این مرکز با پیشرفت فیزیکی 60 درصدی شروع شده و برای اتمام این پروژه 1600 متر مربعی همچنان نیاز به مساعدت خیرخواهانه خیران و موسسات مردم نهاد می باشد .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: