به گزارش برنا از اراک ، سید علی آقازاده  در نشست شورای هماهنگی ICT استان مرکزی  که با حضور وزیر ارتباطات در ساوه برگزار شد،‌ افزود: سیاست دولت تدبیر و امید  بر توسعه زیرساخت های مخابراتی و اینترنتی در رستاها  است.

وی بیان کرد: امید است با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این استان  تحول و توسعه زیرساختی در بخش آ.تی رخ دهد و حوزه شهری، صنعت و بخش های روستایی و کشاوری متناسب با کارویژه ها و جایگاه خود از مزایای مخابراتی و زیرساخت های فناوری بهره ببرند.

استاندار مرکزی توضیح داد:  ساوه و زرندیه از مهم ترین شهرستان های استان مرکزی محسوب می شوند و نیاز است که برای بهبود مناسبات آن ها در راهبردهای توسعه مشکلات زیرساختی ارتباطاتی و مخابراتی حل شود.
 آقازاده گفت: صنایع مستقر در شهر صنعتی کاوه، بخش نوبران، شهرک صنعتی مامونیه و برخی نقاط دیگر نیازمند توسعه زیرساخت ها به ویژه در زمینه فیبر نوری است.
 وی ادامه داد: تاسیس و استقرار نمایندگی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات و همچنین ارتقای اداره مخابرات ساوه به مدیریت از خواسته های به حق مردم این شهرستان است.
استاندار مرکزی گفت: سیاست دولت استقرار امکانات در روستاها با هدف مهاجرت معکوس است و در این زمینه توسعه اینترنت، تلفن ثابت و تقویت پوشش تلفن های همراه در مناطق روستایی ضرورت دارد.
 آقازاده از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست که نسبت به تقویت پوشش آنتن دهی اپراتورهای تلفن همراه در جاده های  حوزه های استحفاظی استان مرکزی به وی‍ژه شهرستان ساوه مساعدت کند.