به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، دکتر محمود رضا مرادی در این جلسه با تبریک هفته خبرنگار و تشکر از اصحاب رسانه در پوشش اخبار، زلزله، سیل، سلامت نوروزی و بسیج ملی کنترل فشار خون در پوشش مناسب، اظهارداشت: استان کرمانشاه در طرح ملی کنترل فشار جزء بهترین دانشگاه های کشور شناخته شد ه است.

مرادی افزود: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گستردگی بالایی دارد، بخش بهداشت ما بالغ بر 6000 نفر نیرو دارد. در زلزله و سیل در استان کوچکترین مشکل اپیدمی بهداشتی نداشته ایم.که این را از خدمات خوب بخش بهداشت می دانیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه یکی از دغدغه ها را تهیه و تجهیز دارو با وجود تورم قیمت ها دانست و افزود: در استان 5200 دانشجو در مقاطع کاردانی تا فوق تخصص داریم، 460 رزیدنت نیز در بیمارستان امام رضا(ع) خدمات رسانی دارند، 600 دستیار تخصصی با اصلی درمان را به عهده دارند و رتبه 300 دانشگاه دنیا در رنکینگ شانک های هستیم. امسال پنج مدال طلا و نقره و  چهار مدال برنز در المپیاد دانشجویی داشته ایم.

مرادی با اشاره به خدمات 24 ساعته بخش درمان  از 2500 نفر نیرو در بیمارستان امام رضا(ع) خبر داد،و افزود: این بیمارستان در روز بالغ بر 25 هزار نفر ملاقاتی در حال تردد است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به 50 هزار دانشجو پزشکی و دندانپزشکی در حال تحصیل، گفت: در هفت سال آیند قرار است 10 هزار پزشک از خارج جذب شود، قطعا در آینده در آمد پزشکان در حد یک کارمند عالی رتبه است.

لازم به ذکر است در پایان مراسم از خبرنگاران تقدیر شد.

 photo_2019-08-13_13-58-39

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: