به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ رامین موحدنیا با اشاره به برنامه‌های هیئت ووشوی استان زنجان در سال ۱۳۹۸ ، اظهار کرد: ووشوی استان زنجان یکی از قطب های این رشته ورزشی در کشور محسوب شده و حرف های زیادی برای گفتن دارد.

رئیس هیئت ووشوی استان زنجان با بیان اینکه مسابقات مختلفی در طول سال برای برگزاری و آمادگی هر چه بیشتر ورزشکاران زنجانی در این رشته ورزشی برگزار می‌شود، گفت: از جمله این مسابقات برگزاری رقابت‌های انتخابی در رده‌های سنی مختلف است.

وی در همین راستا از برگزاری مسابقات انتخابی ووشوی استان زنجان در دو بخش تالو و ساندا خبرداد و گفت: این رقابت‌ها ۱۱ شهریور ماه و بر اساس برنامه زمانبندی انجام شده برگزار خواهد شد.

 موحدنیا با اشاره به اینکه مسابقات ووشوی انتخابی استان زنجان در دو بخش تالو و ساندا ورزشگاه شش هزار نفری انقلاب زنجان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: ثبت نام برای حضور در این مسابقات از طریق سایت فدراسیون و از تاریخ هفدهم مردادماه تا هفتم شهریورماه ادامه خواهد داشت.

 رئیس هیئت ووشوی استان زنجان با بیان اینکه برای حضور در این مسابقات ارفاق وزن در نظر گرفته نشده است: افزود: وزن‌کشی مسابقات یک روز پیش از یازدهم شهریورماه برگزار خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: