به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ نشست هم اندیشی دبیران و اعضای سمن های جوانان استان، به منظور مشارکت در نمایشگاه فرهنگی ورزشی که به مناسبت هفته دولت و به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان است، در خانه جوانان سمنان برگزار شد. در این نشست دو ساعته و با حضور معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان و دبیران و اعضای فعال سمن های جوانان، حاضرین به بیان پیشنهادات خود در خصوص هرچه با شکوه تر برگزار کردن این نمایشگاه و ارائه خدمات مناسب به شهروندان پرداخته و مقرر شد 10 الی 12 غرفه به فعالیت های سمن  های جوانان اختصاص یابد.

این غرفه ها با موضوعاتی چون نقاشی و مشاوره کودک، نمایشگاه منتخب عکس مهر محرم، افتتاحیه نمایشگاه عکس جوان، مسابقات بازی های کامپیوتری، آموزش نجوم و رصد ستارگان، نقالی، تعزیه و شبیه خوانی، مشاوره روان شناسی به والدین و زوج های جوان، تئاتر خیابانی، آشنایی با هنرهای نمایشی و دوبله، آشنایی با فرایند ثبت سمن های جوانان، عرضه محصولات فرهنگی و سایر موضوعات دیگر برپا خواهد شد.

نمایشگاه فرهنگی ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و به همت اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان و با مشارکت هیئت های ورزشی، سمن های جوانان و سایر دستگاه های اجرایی استان از یکم لغایت چهارم شهریور ماه در پارک شقایق سمنان میزبان شهروندان از همه استان سمنان خواهد بود.

خبرنگار:آسیه طباطبایی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: