به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، حمیدرضا شیر با اعلام این خبر گفت: این اردو از 24 مرداد ماه به مدت هفت روز در سالن اختصاصی شمشیربازی یزد برگزار و ملی پوشان تمرینات خود را جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که آبانماه در تایلند برگزار می شود ، پیگیری می کنند.

وی افزود: براین اساس 10 ملی پوش  از استان های مختلف کشور به این اردو فراخوانده شدند که در این بین یک نفر از دعوت شدگان از یزد می باشد و برآن هستیم تا سابریست ها را به آمادگی کامل برای حضور در مسابقات آسیایی برسانیم.

سرمربی تیم ملی سابر زیر 23 سال اظهار داشت:در راه اماده سازی تیم از تجربیات ارزنده پیمان فخری سرمربی تیم ملی بزرگسالان بهره کامل  را خواهیم برد و بدون شک تیم منسجم و قدرتمندی را راهی مسابقات خواهیم کرد.

مربی بین المللی کشورمان خاطرنشان کرد:در این اردو سعی میکنیم ترکیبی از کار بدنسازی و تخصصی بپردازیم و در طول فرصت هفتاد روزه باقی مانده به بهترین شکل آمادگی برسیم.

شیر گفت: در طول دو سال گذشته به مسابقات قهرمان آسیا زیر 23 سال اعزام نشدیم ولی امیدواریم امسال این اقدام انجام شود زیرا که نفرات بسیار خوبی را در تیم ملی داریم و این ها پشتوانه های تیم ملی بزرگسالان هستند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: