به گزارش برنا از اراک ، مجید فروتن نیا در جمع خبرنگاران  افزود: خوشبختانه با پیگیری های مسئولان و اختصاص اعتبار ملی، کار نصب پیست تارتان مجموعه 15 هزار نفری امام خمینی (ره) اراک در تابستان امسال آغاز شد و تا دو هفته دیگر به پایان می رسد .

رئیس هیئت دو و میدانی استان مرکزی تصریح کرد: استان مرکزی تنها استانی بود که پیست تارتان نداشت. وجود پیست تارتان در موفقیت ورزشکاران ما تاثیر مستقیم دارد و قطعا با نصب این پیست شاهد ارتقای دوومیدانی استان و سایر رشته های ورزشی هم خواهیم بود .

فروتن نیا در خصوص پیست تارتان مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک گفت: پیمانکار این پروژه مشخص شده و بخشی از تجهیزات هم آماده است. البته مابقی تجهیزات می بایست وارد شود که به محض رسیدن، کار نصب این پیست هم آغاز می شود. البته برنامه محصور کردن این پیست بزودی آغاز می شود .

وی افزود: نصب پیست تارتان در استادیوم های شهدای پنجم مرداد و امام خمینی (ره) اراکبه عنوان پرمخاطب‌ترین فضاهای ورزشی استان، یکی از مطالبات اصلی ورزشکاران بود که در حال محقق شدن است.

رئیس هیئت دو و میدانی استان مرکزی گفت: ۲۵ داور و ۱۷ مربی فعال با هیأت دوومیدانی همکاری دارند که از ۲۵ داور ۱۷ داور مرد و 8 داور زن و از مربیان نیز ۱۳ مربی مرد و 5 مربی زن هستند .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: