به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ جمشید تقی زاده در نشست خبری هفته دولت که روز گذشته در تهران برگزار شد ، با ابراز رضایت از بزرگترین نمایشگاه فرهنگی ورزشی کشور به میزبانی استان سمنان از تلاش های مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان و سایر دست اندرکاران این امر در جهت اشاعه ورزش و همزمانی با هفته دولت قدردانی کرد .
وی بیان داشت:برگزاری این چنین برنامه هایی در سطح کشور بسیار مفید بوده و کلیه استانها نیز می بایست این کار ارزنده را در استان خود الگو قرار داده و در جهت ارتقاء ورزش همگانی استان و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین خانواده ها اهتمام ورزند.
معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به فضای امیدوارکننده و نشاط آفرین نمایشگاه فرهنگی- ورزشی تصریح کرد: این نمایشگاه به عنوان میدان مغناطیسی عشق و جاذبه الهی که توانسته بود کلیه ورزشکاران ، جوانان ،خانواده های و مسئولین را دور هم جمع نمایند و این حضور نشان دهنده ایجاد شور و نشاط برای مردم است.
وی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در زمینه ایجاد شور و نشاط برای مردم ، افزود: امروز جامعه به نشاط و شادابی نیازمند است و برای تحقق این امر، استانداری‌ها، فضاهای مجازی و رسانه‌ها، این رسالت را برعهده دارند تا مردم را به سوی ورزش ترغیب کنند.
طبق برنامه‌ریزی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، این نمایشگاه تا چهارم شهریورماه از ساعت 18 تا 22:30 برای بازدید عموم باز است و همه هیأت‌های ورزشی و سازمانهای مردم نهاد و ادارات همکار در آن غرفه دارندو تاکنون بیش از 10هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.
این نمایشگاه با هدف ایجاد شور و نشاط و امیدآفرینی و همچنین رشد و توسعه ورزش در جامعه و به منظور جذب خانواده‌ها برای تشویق فرزندانشان نسبت به فعالیت در رشته‌های مختلف ورزشی برپا شده است.
بزرگترین نمایشگاه فرهنگی ورزشی و اجتماعی کشور درسمنان، همزمان با اولین روز هفته دولت در روز شنبه با حضور تقی‌زاده معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان ، خجسته پور معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان ، ایرج رحمانی مدیرکل هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان ، جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ، نمایندگان مردم در شهرستانهای استان و جمعی از مدیران ارشد کشوری و استانی و مردم در بوستان شقایق افتتاح شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: