به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ سرهنگ " عبداله حسنی"  اظهار داشت : با پیگیری ها و تلاش چند ماهه اطلاعاتی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان، سرنخ هایی از فعالیت اعضای یک باند قاچاق مواد از شرق به مناطق مرکزی کشور به دست آمد.

وی ادامه داد: در رصدهای بعدی ماموران مشخص شد اعضای این باند بخشی از یک محموله بزرگ را در اطراف تهران دپو کرده اند و بخش دیگری نیز در حال انتقال است.

این مقام انتظامی به همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا و استان های البرز و غرب تهران در این عملیات اشاره و تصریح کرد: ماموران با توقیف یک دستگاه سواری پژو متعلق به اعضای این باند در فردیس کرج 68 کیلو و 500  گرم مرفین و 123 کیلو و 500 گرم تریاک کشف کردند.

به گفته سرهنگ حسنی در ادامه این عملیات، مخفیگاه عضو اصلی باند در اسلامشهر نیز شناسایی و در عملیاتی ضربتی یک تن و 248 کیلو تریاک دپو شده در این محل کشف شد.

وی با بیان این که در مجموع در قالب این عملیات هماهنگ و مشترک یک تن و 440 کیلو موادمخدر کشف شد از توقیف 2 دستگاه خودرو سواری و دستگیری 3 سوداگر مرگ خبرداد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با تاکید بر این که تعامل و همکاری های درون سازمانی برای برخورد قاطع با سوداگران مرگ در سراسر کشور در اوج خود قراردارد از عموم مردم خواست تا هر گونه اطلاعات و اخبار خود در خصوص فعالیت های این چنینی را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: