به گزارش برنا از اراک ،  عابد حقدادی در مراسم استقبال از تیم دوومیدانی بانوان که در دومین دوره رقابت‌های المپیاد استعدادهای برتر دختران کشور شش مدال رنگارنگ را کسب کردند، افزود: باتوجه به قولی که داده شد در سالجاری 20 پروژه را افتتاح خواهیم کرد که تاکنون 4 پروژه افتتاح شده و بعد از ایام تاسوعا و عاشورای حسینی 8 پروژه دیگر با حضور معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان افتتاح خواهد شد و مابقی پروژه‌ها نیز در ایام دهه فجر به اقتتاح خواهند رسید.

وی با اشاره به اینکه کسب جایگاه دوازدهم در مجموع 32 استان نتیجه بسیار قابل قبولی است، گفت: با یک رتبه صعود نسبت به سال گذشته و از سویی توزیع مدال‌ها در رشته‌های متفاوت نسبت به سال گذشته از وضعیت بهتری برخوردار هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی با بیان اینکه در سال گذشته 9 مدال طلا در رشته شنا کسب کردیم که این مدال‌ها در کسب جایگاه سیزدهمی استان تاثیر گذار بود، ادامه داد: امسال با توجه به اینکه 17 مدال طلا در چندین رشته ورزشی کسب کردیم نتایجی که در المپیاد استعدادیابی امسال به دست آوردیم به لحاظ توزیع، رنگ مدال و تعدد رشته‌های ورزشی که مدال گرفتند خیلی ارزشمند بود.

حقدادی با تاکید بر اینکه این مدال آوران نویدبخش آینده‌ای روشن در هیئت دومیدانی استان هستند، خاطرنشان کرد: پیستی که در مجموعه شهدای پنجم مرداد احداث خواهد شد به عنوان یک زیرساخت مهم در ورزش استان بشمار می‌رود.

وی همچنین گفت: در جریان المپیاد استعدادهای برتر در بخش بانوان شرایط خوبی را دارا بودیم که منجر به کسب مدال‌ توسط این استعدادهای ارزشمند شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: