به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، در نشستی که با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، محمدحسین پاکدل بخشدار مرکزی یزد و رضا نارگانی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد برگزار شد، در خصوص احداث زمین های چمن مصنوعی در روستاهای بخش مرکزی یزد و همچنین تکمیل سالن ها و پروژه های نیمه تمام ورزشی در این بخش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد در این نشست گفت: با تلاش های صورت گرفته ، شاهد ارتقاء چشمگیر تامین زیرساخت های ورزشی در مناطق روستایی ، بخش ها و مناطق کم برخوردار بوده ایم و در شهرستان یزد و به ویژه بخش مرکزی سعی کردیم اقدامات خوبی صورت پذیرد که لازمه آن تعامل و همکاری بخشداری ، دهیاری ها می باشد.

شریعتی افزود: سعی و تلاشمان براین خواهد بود با تلاش در جذب اعتبارات لازم سرانه ورزشی در روستاهای بخش مرکزی یزد را بالا ببریم و امکانات برای ورزش روستاییان افزایش دهیم .

وی اظهار داشت : در خصوص پروژه های نیمه تمام ورزشی هم در تلاشیم با جذب و تخصیص اعتبارات مورد نیاز این پروژه ها تکمیل و به بهره برداری برسد که حضور خیرین نیز می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

رضا نارگانی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد هم در این نشست ضمن ارائه گزارشی از وضعیت ورزش و زیرساخت های ورزشی بخش مرکزی یزد گفت: تمام تلاشمان توسعه زیرساخت ها و کمک به رشد و پیشرفت ورزش در شهرستان یزد است که در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و امیدارم فرماندار و بخشدار یزد حمایت های خود را استمرار ببخشن تا بتوانیم اقدامات و کارهای ماندگاری را در شهرستان انجام دهیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: